Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Dzień dziecka - najlepsze zabawki dla dzieci

W ciągu roku masz całkiem dużo powodów, aby ofiarować swojej latorośli ciekawy prezent. Jednym z nich jest dzień dziecka, obchodzony każdego roku 1 czerwca na całym świecie. Wybór idealnego upominku z tej okazji może być niekiedy dużym problemem, zwłaszcza jeśli obdarowanym ma być dziecko znajomych lub rodziny. 

Na szczęście przygotowaliśmy dla Ciebie praktyczny poradnik, w którym opisujemy ciekawe zabawki dla 3 latka oraz starszych maluchów. Wszystkie omawiane pozycje możesz znaleźć w naszym sklepie internetowym.

Wybór idealnego prezentu powinien być uzależniony przede wszystkim od wieku malucha, ale też jego płci. Mali chłopcy z pewnością ucieszą się z kultowych klocków LEGO, które możesz zakupić w wielu interesujących odsłonach. ich składanie to rozrywka na wiele godzin, a gotowe figury będą stanowić wspaniałą ozdobę każdego pokoju dziecięcego. 

Na szczególną uwagę zasługuje interaktywna seria Hidden Side. Jest to połączenie tradycyjnych klocków z rozgrywką multimedialną, sterowaną za pośrednictwem aplikacji na telefonie. Inną propozycją z okazji święta 1. czerwca są samochody dla dzieci. Kolekcjonowanie modeli kultowych pojazdów to popularne hobby wśród małych chłopców, które często towarzyszy im także w dorosłości. Propozycja ta sprawdzi się nie tylko dla dziecka zbierającego modele kolekcjonerskie. Twój prezent może być początkiem nowej pasji u obdarowanego malucha!

Małe dziewczynki mają często odmienne zainteresowania, niż chłopcy, co trzeba uwzględnić w trakcie wybierania prezentu z okazji dnia dziecka. Jedną z ciekawszych propozycji dla kilkulatek będą lalki dla dziewczynek, które możesz zakupić w wielu odsłonach. Interesującą propozycją są z pewnością kultowe szmacianki, które obecnie dostępne są w odświeżonej wersji. Taka zabawka to doskonała towarzyszka dziecka, służąca mu do zwierzeń i przytulania. Ogromną popularnością ostatnimi laty cieszy się lalka Frozen, przedstawiająca postaci z tej kultowej bajki Disneya. Zabawka została wykonana z dużą starannością i prezentuje się bardzo okazale.

Zobacz lalki popularne w tym sezonie.


powrót