Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Sortery

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 33.59

Najlepsza cena

 
PLN 94.93
 
PLN 48.19

Najlepsza cena

 
PLN 102.36

Najlepsza cena

 
PLN 90.2

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...

Ważne jest, aby już w początkowych etapach życia odpowiednio stymulować umysł dziecka i rozwijać poszczególne umiejętności i zdolności. Zaprocentuje to w dorosłym życiu. Do tego przydatne są odpowiednie zabawki dla najmłodszych, w tym zabawki manualne. Rozwijają one sprawność rączek maluszka. To ważne biorąc pod uwagę, że większość czynności człowiek wykonuje właśnie rękami. Zabawki manualne ćwiczą sprawny chwyt dłoni, jak również rozwijają koordynację wzrokowo- ruchową. Stymulują także rozwój takich umiejętności, jak refleks, czy spryt. Uczą cierpliwości i precyzji Gwarantują także świetną zabawę. Zabawki manualne w ofercie Urwis.pl są świetnym pomysłem na prezent dla maluszka. Ogrom ich zalet wpływa na to, że są jednymi z chętniej wybieranych przez rodziców produktów.
W ofercie zabawek manualnych Urwis.pl znajdziesz kilkadziesiąt interesujących zestawów, w tym edukacyjne piramidy, sortery, czy zestawy do budowania. Pragniemy dostarczać naszym małym podopiecznym tylko wartościowe zabawki, dlatego kupisz u nas zabawmi manualne takich sprawdzonych i polecanych przez użytkowników marek, jak Hape, Simba ABC, Smoby, B-Kids. Zabawki dostosowane są do zróżnicowanych potrzeb, gdyż wiemy, że każde dziecko jest inne i czego innego pragnie. To wszystko, w połączeniu z atrakcyjnym cenami zabawek manualnych czyni zakupy w Urwis.pl są tak przyjemne i satysfakcjonujące. Chcemy, by dzieci były uśmiechnięte i zadowolone każdego dnia.

Sortery


w dzisiejszych czasach młodzi rodzice mają do dyspozycji wiele interesujących zabawek, które rozwijają wiele umiejętności u maluchów. W asortymencie sklepu internetowego Urwis znajdziesz wiele akcesoriów tego typu, dostępnych w bardzo konkurencyjnej cenie. Jedną z naszych propozycji dla Ciebie jest sorter dla dzieci, który przygotowaliśmy w wielu interesujących odsłonach. Dzięki takiej zabawce maluch będzie ćwiczył swoją wyobraźnię przestrzenną, jednocześnie znakomicie się bawiąc przez wiele godzin.

Wykonany z różnego typu materiałów sorter to zabawka o wszechstronnym działaniu. Produkt składa się z kilku lub nawet kilkudziesięciu elementów, które wspólnie tworzą jedną całość. W trakcie dopasowywania kształtów do odpowiednich otworów w sorterze Twoje dziecko uczy się rozróżniać poszczególne kształty i ma przyspieszony trening wyobraźni przestrzennej. Jednak nie jest to zabawka przeznaczona wyłącznie dla niemowląt, również starsze dzieci mogą z niej korzystać, musisz tylko wybrać model przeznaczony dla ich grupy wiekowej!


Klasyczny, drewniany sorter może być Twój już od kilkudziesięciu złotych za zestaw! W środku znajdziesz wielokolorowe elementy o zróżnicowanych kształtach, których wielkość jest dostosowana w taki sposób, aby maluch nie mógł sobie zrobić krzywdy w trakcie zabawy. W ofercie mamy także modele wykonane z wysokiej klasy tworzywa syntetycznego, opatrzonego odpowiednimi atestami bezpieczeństwa. Każdy produkt charakteryzuje się miłą dla oka stylistyką, dlatego Twoje dziecko na pewno będzie zainteresowane zabawą!


Przygotowaliśmy dla Ciebie nowoczesne sortery dla dzieci o zróżnicowanych kształtach. Znajdziesz tutaj model w formie uroczego domu w pastelowych tonacjach, czy też zabawnej gąsienicy, która dodatkowo wydaje się z siebie miłe dla ucha dźwięki. W katalogu naszego sklepu online znajdziesz też inne, interesujące pozycje dla swojego malucha - idealna opcja również na prezent! Oferujemy pasjonujące zabawki dla chłopców oraz dziewcząt w każdym wieku, dostępne w bardzo dobrej cenie.