Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

iWood Drewniany samochodzik do chwytania...

PLN

Najlepsza cena

iWood Drewniany samochodzik do chwytania Słoń

Nr katalogowy: WMIWDP0U7025167

  • Kolor: Brązowy
  • Wymagania wiekowe: 6 miesięcy
  • Płeć: Chłopcy , Dziewczynki
  • Rodzaj: Inne , Na kółkach
Zobacz pełną specyfikacje
16.48 PLN

Ostatnia sztuka!

Ostatnia sztuka!

Dostawa od 9,90 zł

Darmowa dostawa od 250 zł (nie dotyczy zabawek gabarytowych)

  • Program ochrony kupujących
  • Zaufane opinie
  • 14 dni na zwroty

klocki edukacyjne

Drewniany samochodzik do chwytania iWood w kształcie słonia ucieszy szkraba

 iWood Drewniany samochodzik do chwytania Słoń

Klasyczna prostota zamknięta w drewnianej i w pełni ekologicznej zabawce edukacyjnej. Ten wspaniały słoń z naturalnego drewna iWood trafi do serca każdego małego smyka, który dopiero uczy się łapać, bawić i czerpać radość ze wspaniałych zabawek. Drewniany samochodzik do chwytania marki iWood w kształcie słonika na pewno pomoże szkrabowi w rozwoju kluczowych zdolności, stając się towarzyszem wielu zabaw.

Słoń jest poręczny, lekki i przyjemny w dotyku, więc maluch szybko przyzwyczai się do zabawy nowym przyjacielem. Koła tego drewnianego samochodziku iWood do chwytania przystosowano do delikatnych rączek dziecka, co sprawia, że przesuwanie zabawki nie sprawia najmniejszego problemu. Maluch może podnosić i przesuwać słonika jak tylko mu się podoba!

rozwój dziecka

Drewniany słoń do chwytania iWood zbuduje dziecku solidne podstawy do rozwoju

 iWood Drewniany samochodzik do chwytania Słoń

Ten wspaniały samochodzik do chwytania dla najmłodszych dzieci iWood nie tylko spodoba się maluchowi, ale pomoże kształtować mu kluczowe zdolności, które zaowocują w przyszłości. Chwytanie słonika z drewna na kółkach rozwija zdolności manualne, ćwiczy chwyt dziecka i jego siłę. Jeżdżenie słonikiem po pokoju, meblach i łóżku rozwija również precyzję, koordynację i wyobraźnię przestrzenną.

W tym prostym drewnianym samochodziku do chwytania iWood skrywa się masa korzyści dla rozwijającego się malucha. Zaokrąglone i specjalnie wyprofilowane krawędzie zabawki sprawiają, że słonik powoli przyzwyczaja dziecko do bardziej skomplikowanych kształtów i trudniejszych chwytów. Zabawa słonikiem rozwinie ponadto kreatywność malca, gdyż zachęci do wcielania się w ulubione zwierzątko i odgrywania prostych scenek.

pudełko

Dokładne wykonanie zabawek iWood dla bezpieczeństwa i trwałości