Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Piramidki

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 24.3

Najlepsza cena

 
PLN 21.23

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...

Piramidki


Oferta sklepu internetowego Urwis skierowana jest dla wszystkich rodziców, którzy szukają interesujących akcesoriów dla najmłodszych użytkowników, do kupienia w przystępnej cenie. W naszym asortymencie nie mogło zabraknąć zabawek edukacyjnych dla niemowląt, które wspierają ich rozwój od pierwszych tygodni życia. Jedną z ciekawszych pozycji z tej kategorii jest piramida dla dzieci, którą oferujemy Ci w wielu wspaniałych odsłonach. Taka zabawka to pozycja konieczna w wyprawce dla każdego maluszka.

Taka piramida to zabawka niezwykle prosta, aczkolwiek bardzo użyteczna i wszechstronna. Model podstawowy składa się z cienkiego drąga, na który nakłada się poszczególne elementy kolorowe, w dowolnej kolejności. W trakcie ściągania i nasuwania kolejnych okręgów maluszek uczy się rozróżniać nie tylko kształty, ale też kolory, kółeczka bowiem mają różnorodne barwy. Taka prosta zabawka zapewni niemowlakowi wiele godzin wspaniałej rozrywki, która na pewno rozwinie jego umiejętności i będzie całkowicie bezpieczna.


Jednym z chętniej wybieranych modeli jest piramida drewniana dla dzieci, która jest niezwykle lekka i prezentuje się bardzo estetycznie. Na Twoją uwagę zasługują też bez wątpienia modele plastikowe, które także oferujemy w wielu interesujących odsłonach. Każda wersja wywiąże się doskonale ze swojej roli, ucząc malca rozróżniać barwy i kształty, a także pozwoli mu rozwinąć wyobraźnię przestrzenną. Poza tym kolorowe elementy sprawdzą się też jako bezpieczny gryzak w okresie, kiedy Twojemu dziecku będą się wyżynać mleczne ząbki.


Wybierz nasze wspaniałe piramidy dla dzieci i spraw swojej latorośli wspaniałą zabawkę, która kosztuje naprawdę niewiele. Gadżet ten zakupisz u nas już od kilkunastu złotych, jednocześnie zapewniamy wysoką jakość całego asortymentu. Sprawdź też pozostałe kategorie w sklepie Urwis, wśród których znajdziesz wspaniałe propozycje dla chłopczyków i dziewczynek z różnych grup wiekowych. Przygotowaliśmy puzzle, planszówki, gry edukacyjne, modele aut itp.