Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Piłki

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 9.19

Najlepsza cena

 
PLN 29.09

Najlepsza cena

 
PLN 11.88

Najlepsza cena

 
PLN 12.29

Najlepsza cena

 
PLN 11.25

Najlepsza cena

 
PLN 11.88

Najlepsza cena

 
PLN 142.58

Najlepsza cena

 
PLN 33.32

Najlepsza cena

 
PLN 33.32

Najlepsza cena

 
PLN 43.7

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...

Piłki dla dzieci


Urwis to doskonale zaopatrzony sklep internetowy, w którym możesz zakupić wszystkie akcesoria, jakie są potrzebne rodzicom i ich pociechom. W naszym katalogu nie mogło zabraknąć piłki dla dzieci, oferowanej w wielu ciekawych wersjach, do kupienia w przystępnej cenie. Zabawa z takim gadżetem to doskonały sposób na spędzenie czasu ze swoim maluchem lub na potrzeby grupy rówieśniczej. Proponujemy Ci produkty wysokiej jakości, które mają odpowiednie certyfikaty, dzięki czemu masz pewność, że są bezpieczne dla Twoich dzieci.


Dużą popularnością w asortymencie naszego sklepu internetowego cieszą się piłeczki do basenu. Akcesoria tego typu warto mieć pod ręką nie tylko w trakcie letnich wakacji! Wykonane z syntetycznych materiałów zapewnią znakomitą zabawę dla malucha nie tylko na basenie, ale też w trakcie kąpieli w wannie. Dzięki nim pluskanie w wodzie stanie się bardziej przyjemne! Piłeczki ozdobione są pięknymi, kolorowymi grafikami, które jeszcze bardziej zachęcą malucha do wzięcia udziału we wspólnej zabawie w wodzie, razem z rodzeństwem czy rodzicami.


W trakcie zabawy z piłką maluch nie tylko ma zapewnioną rozrywkę na kilka godzin, taka aktywność daje mu znacznie więcej! Każdy człowiek, bez względu na wiek, musi aktywnie spędzać czas, co jest szczególnie istotne w przypadku najmłodszych osób. Rzucanie i łapanie przedmiotów w locie sprzyja rozwojowi motoryki dużej u Twojej pociechy, a także rozwija w niej sympatię do zabaw ruchowych. Wspólne odbijanie piłki służy też do nawiązywania bliższych relacji z rówieśnikami, co jest bardzo ważne nie tylko w trakcie dzieciństwa.


W katalogu przygotowaliśmy dla Ciebie różnorodne piłki gumowe dla dzieci, które wykonano z największą dbałością o detale. Ozdobiono je wspaniałymi grafikami przedstawiającymi zwierzęta lub postacie z ulubionych kreskówek czy filmów dla najmłodszych. Jednak to jeszcze nie koniec propozycji, jakie mamy dla Twojej pociechy! W naszym asortymencie znajdziesz mnóstwo produktów dla dziewczynek i chłopców w każdym wieku, które oferujemy w przystępnych cenach.