Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Manualne

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
Wczytywanie...

Zabawki manualne


Pierwsze lata życia Twojego dziecka to czas niezwykle intensywnego rozwoju, który warto stymulować, kupując mu różnego typu zabawki manualne. Jeśli jesteś rodzicem kilkulatka i szukasz ciekawego prezentu z tej kategorii, to sklep internetowy Urwis jest idealnym miejscem na zakupy! Proponujemy Ci niesamowite zestawy dla najmłodszych, które będą doskonałym wsparciem w opanowywaniu zdolności psychomotorycznych. W asortymencie znajdziesz zabawki manualne dla rocznego dziecka, a także nieco starszych maluszków.


W trakcie zabawy naszymi zestawami Twoje dziecko nauczy się chwytać przedmioty, przydzielać je do odpowiednich kategorii według kształtów, czy układać z nich skomplikowane konstrukcje. W poszczególnych zestawach znajdziesz też efekty dźwiękowe, które także stymulują rozwój Twojej latorośli. Zabawki rozwijające to dla 2 latka najlepszy sposób na naukę, która jednocześnie zapewni mu mnóstwo radości. Wszystkie produkty z tej kategorii zostały wykonane z dużą dbałością o detale i pochodzą od sprawdzonych marek, specjalizujących się w branży dziecięcej.


W asortymencie sklepu Urwis znajdziesz również manualne zabawki dla dzieci, które ukończyły 3 lata. Na szczególną uwagę zasługuje pozycja Tor zjeżdżalnia z pozytywką, która generuje miłe dla ucha melodie. W skład zestawu wchodzi kolorowe autko i uroczy miś, który porusza się w górę i w dół po naciśnięciu dźwigni. Całość wykonana jest z solidnego, kolorowego plastiku, który jest całkowicie bezpiecznym materiałem dla małego dziecka. Produkt zakupisz u nas w bardzo konkurencyjnej cenie, z gwarancją błyskawicznej dostawy na terenie całego kraju.


Dla trzyletniego dziecka sprawdzi się także zabawka manualna Skrzynka mechanika, składająca się z różnorodnych elementów drewnianych. W środku znajdziesz kolorowe śruby, nakrętki oraz klucz i śrubokręt, z ich pomocą maluch będzie mógł świetnie się bawić. W katalogu naszego sklepu znajdziesz też wiele innych ciekawych akcesoriów dla najmłodszych, które zasługują na uwagę. Mamy duży wybór pozycji edukacyjnych, w tym planszówek, labiryntów i przeplatanek itp.