Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Labirynty i przeplatanki

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
Wczytywanie...

Labirynty i przeplatanki


Współcześni producenci zabawek przykładają bardzo dużą wagę do edukacyjnej strony swoich wyrobów, dlatego z pomocą takich produktów Twoje dziecko ma zapewnioną rozrywkę oraz stymulację intelektualną. Dotyczy to także asortymentu dla najmłodszych pociech, które dopiero odkrywają otaczający je świat. Jedną z ciekawszych propozycji są labirynty dla dzieci w wieku kilku lat, które są dużym wsparciem rozwoju psychomotorycznego. W sklepie online urwis znajdziesz ten wyrób w wielu wersjach, a w dodatku w bardzo dobrej cenie.


Pomysłowa przeplatanka dla dzieci to pozycja obowiązkowa w początkowych fazach rozwoju Twojej pociechy. Pętle motoryczne dostępne są w wielu kształtach i rozmiarach, każda z opcji może wiele nauczyć maluszka. Zabawka przeważnie składa się ze stabilnej podstawy, do której przymocowane są kolorowe, powyginane druciki z wplecionymi koralikami, także w różnych barwach. W trakcie zabawy Twoje dziecko ma za zadanie przesunąć klocki z jednej strony drutu na drugą, co wbrew pozorom nie jest takie proste! Taka czynność wykonywana systematycznie pomaga w nauce chwytania oraz przesuwania elementów, stanowi też wsparcie w rozwoju myślenia przestrzennego.


W naszym katalogu mamy ciekawe labirynty ćwiczenia dla dzieci, które muszą Cię zainteresować! Polecamy drewniane plansze z wyżłobionymi torami, po których należy poruszać się z pomocą dołączonego do zestawu rysika magnetycznego. Produkt dostępny jest w wersji z owieczką lub sową i przeznaczony jest dla maluchów, które ukończyły 2 lata. Zaletą tej wersji jest kompaktowy rozmiar, dzięki czemu zabawka może towarzyszyć twojemu dziecku w szkole czy nawet w trakcie podróży.

Mamy dla Ciebie również standardowe labirynty, taka zabawka ułożona jest na podstawie, z której wypuszczono kolorowe druty. Oferujemy serię poświęconą znanym miastom, takim jak Nowy Jork czy Paryż. Do poszczególnych plecionek możesz też dokupić dodatkowe elementy do nawlekania. Polecamy zwłaszcza zestaw klocków drewnianych przedstawiających zwierzęta oraz rośliny.