Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Kostki logiczne

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
Wczytywanie...

Kostki logiczne


Szukając prezentu dla najmłodszych dzieci, warto sięgnąć po produkt praktyczny, który służy rozwojowi różnego typu umiejętności u malucha. Takim rozwiązaniem jest bez wątpienia kostka edukacyjna, która zbiera same pozytywne recenzje od pedagogów. Ta niepozorna zabawka stymuluje większość zmysłów jednocześnie, poza tym zapewnia mnóstwo radości. Produkt oferujemy w naszym sklepie internetowym w wielu wersjach i najlepszej cenie, dlatego sprawdź koniecznie!


Ta niepozorna zabawka edukacyjna jest lubiana zarówno przez dzieci, jak i ich rodziców. Nic dziwnego, każdy maluch lubi spędzać z nią czas, a dorośli mogą szybko zauważyć korzystny wpływ, jaki drewniana kostka logiczna ma na ich pociechy. Z tego powodu produkt jest bezpieczną opcją, jeśli szukasz ciekawego prezentu dla dziecka swoich znajomych, na pewno będą zadowoleni! W katalogu Urwis znajdziesz kilka interesujących modeli o zróżnicowanych cenach oraz funkcjach, dlatego na pewno trafisz tutaj na odpowiednią opcję!


Prezentowane tutaj gry logiczne w formie kostki jednocześnie bawią i uczą. W każdej ścianie produktu wbudowane są różnego typu elementy, np. lusterka z plastiku, wypukłe guziki czy przyciski generujące miłe dla ucha dźwięki. Także kolorystyka i faktura poszczególnych ścian kostki jest zróżnicowana. Zabawa takim gadżetem rozwija wszystkie zmysły maluszka, uczy go rozpoznawać dźwięki i kolory, a także rozwija koordynację wzrokowo-ruchową i zachęca do logicznego myślenia. W trakcie zabawy dziecko dodatkowo uczy się cierpliwości oraz ćwiczy chwyt. W ofercie naszego sklepu dostępna jest kostka logiczna drewniana, plastikowa oraz z elementami pluszowymi, a to wszystko w konkurencyjnej cenie!


Fantastyczna, logiczna kostka to nie jest jedyna opcja z kategorii edukacyjnej, jaką znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Proponujemy Ci bardzo dobrze zaopatrzony asortyment zabawek stymulujących rozwój intelektualny i ruchowy maluszków od najwcześniejszych miesięcy życia. Oferujemy również duży wybór gier planszowych, także dla starszych dzieci i ich rodziców.