Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

iWood Układanka drewniana zwierzątka Sowa

0.0 

iWood Układanka drewniana zwierzątka Sowa

Nr katalogowy: WZIWDR0U9062294

  • Wymagania wiekowe: 12 miesięcy
  • Płeć: Chłopcy , Dziewczynki
  • Rodzaj: Drewniane
  • Liczba elementów: 4
Zobacz pełną specyfikacje
0.0 

Niedostępny

Niedostępny

Dostawa od 9,90 zł

Darmowa dostawa od 250 zł (nie dotyczy zabawek gabarytowych)

  • Program ochrony kupujących
  • Zaufane opinie
  • 14 dni na zwroty

puzzle

Drewniana układanka z przeuroczą sową to najlepszy start do kreatywnej zabawy

 iWood Układanka drewniana zwierzątka Sowa

Ta niesamowita drewniana układanka iWood z rysunkiem prześlicznej sówki to zaproszenie najmłodszych szkrabów do przygody z edukacyjnymi i rozwijającymi zabawkami. Jeśli pociecha jest jeszcze za mała na bardziej skomplikowane puzzle, warto sięgnąć po drewnianą układankę ze zwierzątkiem, które może trafić w rączki dziecka już od 1. roku życia!

Na pięknej planszy z gałązkami i listkami maluch znajdzie kontur pięknej niebieskiej sowy, który może zamienić na barwny rysunek złożony z drewnianych klocków. Pomoże mu w tym kształt wciskanych elementów oraz konkretne części ciała zwierzątka. Rozwiązanie tej uroczej układanki da malcowi masę frajdy i napełni wiarą we własne możliwości.

rozwój dziecka

Wspaniała zabawa edukacyjną układanką dla wszechstronnego rozwoju dziecka

 iWood Układanka drewniana zwierzątka Sowa

Układanki i wszelkiego rodzaju puzzle to najlepsza opcja, by wspomóc rozwój dziecka na wielu poziomach. Łączenie elementów drewnianej układanki iWood dla dzieci przyczynia się do kształtowania analitycznego myślenia oraz rozwoju intelektualnego. Ponadto dziecko zaczyna budować pierwsze skojarzenia, uczyć się związku przyczynowo-skutkowego oraz konsekwencji swoich poczynań.

Sympatyczna sowa to także okazja do nauki ciekawostek o zwierzątkach, ich nazw oraz wyglądu. Wyprofilowane, skrojone pod drobne rączki dziecka fragmenty drewnianej układanki staną się ponadto fajnym sposobem na rozwinięcie zdolności manualnych. Bardzo dobrze, jeśli dziecko ćwiczy ruchy precyzyjne, bawiąc się z materiałem naturalnym oraz ekologicznym, co jest świetną alternatywą dla popularnych tworzyw sztucznych.

pudełko

Piękno wykonanie, estetyka, trwałość i ekologia zabawek iWood