Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Do każdego zamówienia dodajemy coś ekstra!!

Huśtawki

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
Wczytywanie...

Huśtawki

Jesteś młodym rodzicem i poszukujesz interesujących akcesoriów dla kilkumiesięcznej pociechy? W takim razie asortyment sklepu internetowego Urwis na pewno Cię zainteresuje! Na naszej stronie znajdziesz wszystkie dodatki, jakie będą potrzebne Twojemu maluchowi nie tylko w pierwszym roku życia, ale też w późniejszych latach! Na uwagę zasługuje szczególnie niesamowita huśtawka dla dzieci, przeznaczona do zastosowania wewnątrz mieszkania. Ta ciekawa zabawka dostępna jest u nas w wielu wersjach, dlatego na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Bujanie się na huśtawce to ogromna radość nie tylko dla dzieci w każdym wieku, ale nawet dla wielu dorosłych. Niestety nie każdy posiada własny ogród, aby móc zapewnić swojemu dziecku taką atrakcję. Na szczęście oferowana przez nas huśtawka dla niemowlaka gwarantuje takie same wrażenia, jak modele zewnętrze, a można korzystać z niej w dowolnym pomieszczeniu! To wszystko zasługa specjalnego stelaża, na którym ustawiony jest produkt. Po rozłożeniu gwarantuje on stabilność i bezpieczeństwo maluchowi w trakcie codziennego bujania.

W asortymencie sklepu znajdziesz również huśtawki dla dzieci przeznaczone do instalacji w ogrodzie. Pozwolą Ci one stworzyć wspaniały plac zabaw w obejściu, który będzie przydatny szczególnie w trakcie cieplejszych dni. Model firmy Smoby został wykonany z największą dbałością o detale. Znajdziesz w nim siedzisko z solidnego plastiku, wyprofilowane w taki sposób, aby zapewnić wygodę użytkownikowi w czasie zabawy. W zestawie znajdziesz również mocne liny syntetyczne do mocowania na dowolnej powierzchni.

Nowoczesny bujaczek dla dziecka to produkt, którego nie może zabraknąć w wyprawce żadnego noworodka. Z pomocą akcesoriów tego typu nie tylko wywołasz uśmiech na ustach malucha, ale przede wszystkim go uspokoisz. Dzieci w ciągu dnia są często markotne, zwłaszcza gdy wyrzynają im się pierwsze ząbki. Dzięki bujaniu w huśtawce ich ciało się odpręża, dlatego przestają płakać. Każdy model oferujemy w kilku wersjach kolorystycznych i przystępnej cenie.