Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Bujaki

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
Wczytywanie...

Bujaki


Małe dzieci przeważnie rozpiera energia, dlatego potrzebują odpowiednio dobranych zabawek, żeby skutecznie rozładować jej nadmiar. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele produktów dla najmłodszych, które doskonale wywiążą się z tej roli. W asortymencie Urwis.pl przygotowaliśmy bujak dla dzieci w wielu odsłonach, który zagwarantuje rozrywkę każdemu maluchowi na wiele godzin. Produkty z tej kategorii przeznaczone są dla najmłodszych użytkowników i wykonano je wyłącznie z solidnych materiałów. 

Wybierając bujak dla dziecka z naszego asortymentu, trafisz na wiele interesujących pozycji. W asortymencie znajdziesz zarówno klasyczne warianty, jak i produkty interaktywne, zaopatrzone w wiele ciekawych funkcji. Do tej drugiej grupy należy bez wątpienia bujaczek Zebra Skoczka, który cieszy się dużym powodzeniem wśród rodziców odwiedzających nasz sklep. Nic dziwnego, w końcu zabawka umożliwia nie tylko bujanie się w przód i w tył, ale też obrót o 360 stopni! Zabawie towarzyszą wesołe dźwięki, które dodatkowo umilą przejażdżkę. 


Akcesoria z tej kategorii nie tylko zapewnią maluchom wiele radości, ale też będą wsparciem dla ich rozwoju. Odpowiednio dobrany bujak dla niemowlaka pozwoli dziecku ćwiczyć ogólną sprawność ruchową, skutecznie rozwijając koordynację i równowagę. W trakcie ujeżdżania zabawki malec musi utrzymać odpowiednią pozycję ciała, dlatego warto uwzględnić taki gadżet w trakcie zakupu wyprawki dla malucha. Każdy model posiada wygodne i dobrze wyprofilowane uchwyty, które zabezpieczą użytkownika przed upadkiem. 

Kolejną pozycją, która zasługuje na uwagę, jest bujak ogrodowy dla dzieci wykonany z solidnego, syntetycznego materiału. Produkt ten oferujemy w kilku wersjach, różniących się kolorystyką oraz kształtem. W ofercie znajdziesz także klasycznego konia na biegunach, który cieszy się powodzeniem u kolejnego pokolenia użytkowników. Bujak dziecięcy Pony wykonano z dużą dbałością o detale, dlatego nie tylko zapewnia niezapomnianą zabawę, ale jest też miły dla oka.