Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Bujaki

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
Wczytywanie...

Małe dzieci przeważnie rozpiera energia, dlatego potrzebują odpowiednio dobranych zabawek, żeby skutecznie rozładować jej nadmiar. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele produktów dla najmłodszych, które doskonale wywiążą się z tej roli. W asortymencie Urwis.pl przygotowaliśmy bujak dla dzieci w wielu odsłonach, który zagwarantuje rozrywkę każdemu maluchowi na wiele godzin. Produkty z tej kategorii przeznaczone są dla najmłodszych użytkowników i wykonano je wyłącznie z solidnych materiałów. 

Wybierając bujak dla dziecka z naszego asortymentu, trafisz na wiele interesujących pozycji. W asortymencie znajdziesz zarówno klasyczne warianty, jak i produkty interaktywne, zaopatrzone w wiele ciekawych funkcji. Do tej drugiej grupy należy bez wątpienia bujaczek Zebra Skoczka, który cieszy się dużym powodzeniem wśród rodziców odwiedzających nasz sklep. Nic dziwnego, w końcu zabawka umożliwia nie tylko bujanie się w przód i w tył, ale też obrót o 360 stopni! Zabawie towarzyszą wesołe dźwięki, które dodatkowo umilą przejażdżkę. 


Akcesoria z tej kategorii nie tylko zapewnią maluchom wiele radości, ale też będą wsparciem dla ich rozwoju. Odpowiednio dobrany bujak dla niemowlaka pozwoli dziecku ćwiczyć ogólną sprawność ruchową, skutecznie rozwijając koordynację i równowagę. W trakcie ujeżdżania zabawki malec musi utrzymać odpowiednią pozycję ciała, dlatego warto uwzględnić taki gadżet w trakcie zakupu wyprawki dla malucha. Każdy model posiada wygodne i dobrze wyprofilowane uchwyty, które zabezpieczą użytkownika przed upadkiem. 

Kolejną pozycją, która zasługuje na uwagę, jest bujak ogrodowy dla dzieci wykonany z solidnego, syntetycznego materiału. Produkt ten oferujemy w kilku wersjach, różniących się kolorystyką oraz kształtem. W ofercie znajdziesz także klasycznego konia na biegunach, który cieszy się powodzeniem u kolejnego pokolenia użytkowników. Bujak dziecięcy Pony wykonano z dużą dbałością o detale, dlatego nie tylko zapewnia niezapomnianą zabawę, ale jest też miły dla oka.