Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Bączki

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
Wczytywanie...

Bączki dla dzieci

W ofercie Urwis.pl znajduje się ogromny wybór zabawek i akcesoriów dla najmłodszych dzieci. Ważną pozycję wśród nich zajmują bączki dla najmłodszych. Ta znana od pokoleń zabawka wspomaga rozwój w początkowych etapach życia, a także zaciekawia i wzbudza zainteresowanie. Nie ma chyba dziecka, które bączka by nie znało i nie posiadało w swojej kolekcji zabawek.  Te wspaniałe zabawki zręcznościowe są rzeczą wręcz niezbędną. 
Urwis.pl posiada w swojej ofercie szeroki wybór najróżniejszych bączków. Posiadamy bączki opatrzone koniecznymi certyfikatami jakości i bezpieczeństwa. Znajdziesz u nas zarówno bączki plastikowe, jak i metalowe. Zabawki są bardzo stabilne, lekkie i niezwykle łatwo je wprawić w ruch, by wirowały bez końca. Dzięki temu, że nia mają ostrych krawędzi ani drobnych elementów, są wyjątkowo bezpieczne. Światowej klasy marki, jak Simba i Smily gwarantują, że produkty są odporne na zniszczenie. Każdego dnia dbamy o to, by oferta była kompleksowa i dopasowana do zróżnicowanych potrzeb. W końcu każde dziecko jest inne. 
Bączki dla dzieci w Urwis.pl to nie tylko najwyższa jakość w niskich cenach. To także interesujące wzornictwo, które cieszy oko każdego malca. Znajdziesz u nas bączki na licencjach, z wizerunkami ulubionych dziecięcych bohaterów, np. ,bąk Kubuś Puchatek, czy bączki z księżniczkami Disneya. Dodatkowym atutem dostępnych u nas produktów są interesujące dźwięki, wydawane przez zabawkę po wprawieniu jej w ruch. Dzięki temu zabawa jest jeszcze fajniejsza, a maluch otrzymuje więc pobudzających rozwój bodźców.