Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Bączki

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 34.48

Najlepsza cena

 
PLN 20.87

Najlepsza cena

 
PLN 20.87

Najlepsza cena

 
PLN 21.35

Najlepsza cena

 
PLN 30.86

Najlepsza cena

 
PLN 20.87

Najlepsza cena

 
PLN 20.87

Najlepsza cena

 
PLN 28.28

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...

Bączki dla dzieci

W ofercie Urwis.pl znajduje się ogromny wybór zabawek i akcesoriów dla najmłodszych dzieci. Ważną pozycję wśród nich zajmują bączki dla najmłodszych. Ta znana od pokoleń zabawka wspomaga rozwój w początkowych etapach życia, a także zaciekawia i wzbudza zainteresowanie. Nie ma chyba dziecka, które bączka by nie znało i nie posiadało w swojej kolekcji zabawek.  Te wspaniałe zabawki zręcznościowe są rzeczą wręcz niezbędną. 
Urwis.pl posiada w swojej ofercie szeroki wybór najróżniejszych bączków. Posiadamy bączki opatrzone koniecznymi certyfikatami jakości i bezpieczeństwa. Znajdziesz u nas zarówno bączki plastikowe, jak i metalowe. Zabawki są bardzo stabilne, lekkie i niezwykle łatwo je wprawić w ruch, by wirowały bez końca. Dzięki temu, że nia mają ostrych krawędzi ani drobnych elementów, są wyjątkowo bezpieczne. Światowej klasy marki, jak Simba i Smily gwarantują, że produkty są odporne na zniszczenie. Każdego dnia dbamy o to, by oferta była kompleksowa i dopasowana do zróżnicowanych potrzeb. W końcu każde dziecko jest inne. 
Bączki dla dzieci w Urwis.pl to nie tylko najwyższa jakość w niskich cenach. To także interesujące wzornictwo, które cieszy oko każdego malca. Znajdziesz u nas bączki na licencjach, z wizerunkami ulubionych dziecięcych bohaterów, np. ,bąk Kubuś Puchatek, czy bączki z księżniczkami Disneya. Dodatkowym atutem dostępnych u nas produktów są interesujące dźwięki, wydawane przez zabawkę po wprawieniu jej w ruch. Dzięki temu zabawa jest jeszcze fajniejsza, a maluch otrzymuje więc pobudzających rozwój bodźców. 

Bączki to ulubione zabawki najmłodszych dzieci

Znana od pokoleń zabawka wciąż cieszy się ogromną popularnością. Bączek to zabawka dostępna jest nie tylko w tradycyjnej formie, ale i różnych nowoczesnych wariacjach. Obecnie mamy nowe wersję z dźwiękami i światłami, które dodatkowo przykują uwagę malucha. 


Podczas zabawy bączkiem dzieci uczą się cierpliwości, związanej z nakręceniem zabawki. Zabawka bączek rozwija zmysł wzroku, koordynację ruchową i zręczność manualną dziecka.


W naszym sklepie znajdą Państwo bączki dla dzieci w dużym wyborze – dla chłopców i dziewczynek. Bączek jest na tyle prostą zabawką, że rozwesela w każdym wieku. Dla najmłodszych dzieci zdecydowanie polecamy stabilną zabawkę bączek, w której w ruch wprawiane są elementy wewnątrz.