Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Bączki (6)

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 8.41

Najlepsza cena

 
PLN 32.34

Najlepsza cena

 
PLN 52.58

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...

Bączki dla dzieci

W ofercie Urwis.pl znajduje się ogromny wybór zabawek i akcesoriów dla najmłodszych dzieci. Ważną pozycję wśród nich zajmują bączki dla najmłodszych. Ta znana od pokoleń zabawka wspomaga rozwój w początkowych etapach życia, a także zaciekawia i wzbudza zainteresowanie. Nie ma chyba dziecka, które bączka by nie znało i nie posiadało w swojej kolekcji zabawek.  Te wspaniałe zabawki zręcznościowe są rzeczą wręcz niezbędną. 
Urwis.pl posiada w swojej ofercie szeroki wybór najróżniejszych bączków. Posiadamy bączki opatrzone koniecznymi certyfikatami jakości i bezpieczeństwa. Znajdziesz u nas zarówno bączki plastikowe, jak i metalowe. Zabawki są bardzo stabilne, lekkie i niezwykle łatwo je wprawić w ruch, by wirowały bez końca. Dzięki temu, że nia mają ostrych krawędzi ani drobnych elementów, są wyjątkowo bezpieczne. Światowej klasy marki, jak Simba i Smily gwarantują, że produkty są odporne na zniszczenie. Każdego dnia dbamy o to, by oferta była kompleksowa i dopasowana do zróżnicowanych potrzeb. W końcu każde dziecko jest inne. 
Bączki dla dzieci w Urwis.pl to nie tylko najwyższa jakość w niskich cenach. To także interesujące wzornictwo, które cieszy oko każdego malca. Znajdziesz u nas bączki na licencjach, z wizerunkami ulubionych dziecięcych bohaterów, np. ,bąk Kubuś Puchatek, czy bączki z księżniczkami Disneya. Dodatkowym atutem dostępnych u nas produktów są interesujące dźwięki, wydawane przez zabawkę po wprawieniu jej w ruch. Dzięki temu zabawa jest jeszcze fajniejsza, a maluch otrzymuje więc pobudzających rozwój bodźców.