Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Poradniki

Rola zabawy i zabawek w rozwoju dziecka. Zabawa jako forma aktywności dziecka

Zabawa jest niezwykle ważna z punktu widzenia rozwoju. Aktywizuje dzieci o różnych typach osobowości.

Masaż dzieci i niemowląt Dlaczego warto masować niemowlęta?

Masaż niemowląt nie jest przemijającą nową modą,lecz sztuką mającą długą tradycję w wielu kulturach. W kulturze zachodniej doceniano... 

Od kiedy rozpocząć naukę pływania? Od kiedy rozpocząć naukę pływania?

Może się to wydać nieprawdopodobne, wręcz niewyobrażalne, że ledwo narodzone niemowlę, od 2 miesiąca życia, można, a nawet zaleca się wziąć na basen. Okazuje się, że jest to wskazane z wielu względów. Pływanie pobudza dzieci do rozwoju zarówno fizycznego jak i psychicznego. Dzieje się tak, dlatego, że woda dostarcza małym brzdącom nowych bodźców, których nie mają szans doznać w domowym środowisku.

Niemowlak a zima Jak ubierać noworodka zimą?

Dzieci już od pierwszych tygodni życia uczestniczą w spacerach na świeżym powietrzu razem ze swoimi rodzicami. Na potrzeby wyjścia na zewnątrz w chłodniejszy dzień musisz odpowiednio dobrać garderobę dla swojej pociechy, aby było jej ciepło, ale też się nie przegrzała.

Przegląd najlepszych gier planszowych Przegląd najlepszych gier planszowych

Zapraszamy Cię do lektury naszego krótkiego poradnika, z którego pomocą dowiesz się, jaka gra planszowa z oferty Urwis musi koniecznie znaleźć się w Twojej kolekcji - zapraszamy!

Krzesełka do karmienia. Jakie wybrać? Krzesełka do karmienia. Jakie wybrać?

Niemowlęta, które zaczynają przyjmować stałe pokarmy, potrzebują odpowiedniego siedziska, które będzie odpowiednie do tej czynności. Najlepiej w tym celu zakupić profesjonalne siedzisko do karmienia dziecka, które zapewni odpowiednią pozycję maluszkowi, w trakcie przyjmowania pożywienia.

Ładowanie

Dla najmłodszych

Zabawki dla najmłodszych

Urwis.pl dba o wszystkie dzieci, także te najmłodsze. W naszej ofercie znajdziesz mnóstwo najróżniejszych zabawek i akcesoriów dla najmłodszych. Posiadamy wszystko, czego maluch potrzebuje do prawidłowego rozwoju w początkowych etapach życia. W przypadku tak małych dzieci kluczową kwestią jest bezpieczeństwo, dlatego nasz sklep zwraca szczególną uwagę na to, by akcesoria dla najmłodszych pochodziły tylko od sprawdzonych dostawców i spełniały wszystkie niezbędne normy jakości. Kupując w naszym sklepie możesz mieć pewność, że otrzymujesz tylko godne polecenia produkty, w najlepszych cenach. Satysfakcja rodziców i uśmiech na maleńkich twarzach jest dla nas sprawą kluczową, dlatego każdy produkt trafiający do naszej oferty musi być starannie sprawdzony.

W naszej ofercie akcesoriów dla najmłodszych dostępny jest szereg różnorodnych produktów. Dla niemowlaka warto wybrać odpowiednią grzechotkę lub gryzak. Nad jego łóżeczkiem ukołysze do snu karuzela bądź pozytywka. Edukacyjne centra zabaw już w pierwszych etapach życia stymulują odpowiednie zmysły i pomagają w nauce. Podobnie jak różnego rodzaju klocki konstrukcyjne oraz zabawki elektroniczne i edukacyjne. Przydatną dla rodziców najmłodszych dzieci rzeczą są akcesoria do wózków i fotelików. Bujaki, jeździki oraz chodziki nie tylko pomogą w nauce chodzenia, ale również sprawią mnóstwo frajdy. Te i inne produkty dla najmłodszych dzieci, w tym zabawki manualne, domki i bączki dostępne w sklepie internetowym Urwis.pl stanowią ciekawą propozycję dla wszystkich świeżo upieczonych rodziców, który nade wszystko cenią sobie dobro swojego nowo narodzonego dzieciątka.