Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Bestsellery


Puzzle, gry i książeczki – edukacyjna kolekcja od CzuCzu

Wydawnictwo z Krakowa od 2009 roku tworzy książeczki, gry i puzzle dla dzieci od pierwszych dni życia  po okres przedszkolny i szkolny. Wszystko produkowane jest wyłącznie w Polsce, a edukacyjne produkty wzbudzają zachwyt dzieci oraz uznanie rodziców, opiekunów i specjalistów. Wiele z nich otrzymało prestiżowe nagrody i wyróżnienia w konkursach Komitetu Ochrony Praw Dziecka i Zabawka roku. Każdy edukacyjny produkt ma dopracowaną w najmniejszym szczególe formę i treść, dopasowaną do wieku dziecka i rozwijających się kompetencji. Rozwijająca zabawa pozwala doskonalić małą i dużą motorykę, zdolności poznawcze, uczy i inspiruje do zdobywania wiedzy. CzuCzu pokazuje, czym jest radość odkrywania, a każdy produkt świetnie się sprawdzi jako piękny i mądry prezent dla dziecka.


Kontrastowe książeczki i karty dla niemowlaków od CzuCzu

Aktywne wspieranie rozwoju dzieci jest możliwe od pierwszych dni życia! W serii kontrastowych książeczek dla niemowląt rodzice i opiekunowie znajdą czarno-białe książeczki harmonijki i karty obrazkowe, które pozwalają wspierać wzrok i układ nerwowy dziecka. Wspólne oglądanie kontrastowych ilustracji to wyjątkowo przyjemny sposób na spędzanie czasu z maluszkiem.


W co się bawić z roczniakiem? Książeczki i pierwsze puzzle

Niespełna roczne maluchy mogą rozpocząć przygodę z puzzlami. Pierwsze układanki powinny być duże, proste, z grafiką o odpowiedniej liczbie szczegółów. Znakomicie sprawdzą się dwuelementowe puzzle, szczególnie uwielbiane przez najmłodszych Puzzle z dziurką – zadanie polega na dopasowaniu wymiennych kółeczek, a zabawa doskonale trenuje mała motorykę i spostrzegawczość. Obrazkowe książeczki dla roczniaków powinny mieć treść, formę i ilustracje dostosowane do umiejętności i zainteresowań małych czytelników i inspirować ich do rozwijającej lektury. Doskonale sprawdzą się edukacyjne książeczki z Biblioteczki CzuCzu.


Coraz trudniejsze puzzle dla dwulatków i przedszkolaków

Puzzle dla coraz starszych dzieci mają większą liczbę elementów, zmienia się też treść układanek i książeczek, a ilustracje są coraz bardziej szczegółowe. Dobre edukacyjne puzzle inspirują dzieciaki do zabawy oraz doskonalenia koordynacji ręka-oko, cierpliwości, spostrzegawczości i zdobywania nowej wiedzy. CzuCzu przygotowało i cały czas rozwija edukacyjne kolekcje puzzli i książkowych zestawów. Zobaczcie kochane przez dzieci serie: Puzzle z dziurką, Puzzle obserwacyjne, Duuuże memory, zagadki i książeczki z ćwiczeniami grafomotorycznymi, nagradzany zestaw Czytamy razem. Nauka czytania krok po kroku i wiele innych. Układanki, gry i zestawy książkowe CzuCzu to pomysł na zabawy w domu, żłobku i przedszkolu.


Nauka jest fajna – gry i puzzle dla uczniów

Xplore Team to edukacyjna seria dla uczniów, która pokazuje, że wiedza daje moc, a analogowe zabawki potrafią wygrać z elektroniką. Wieloelementowe puzzle, gry i quizy pomagające zdobywać i utrwalać szkolną wiedzę, poszerzać zainteresowania i sprawdzają się podczas wspólnych zabaw z przyjaciółmi i rodziną.