05.09.2022
Aktualizacja: 
05.09.2022
Spis treści

Jeśli chcesz znaleźć świetny prezent dla nastolatków, polecamy lekturę naszego krótkiego artykułu. Prezentujemy w nim interesujące zabawki dedykowane młodzieży, które na pewno zadowolą Twojego syna lub córkę. 

Jeśli chcesz znaleźć świetny prezent dla nastolatków, polecamy lekturę naszego krótkiego artykułu. Prezentujemy w nim interesujące zabawki dedykowane młodzieży, które na pewno zadowolą Twojego syna lub córkę. Wszystkie opisywane tutaj produkty dostępne są w asortymencie sklepu internetowego Urwis w dobrej cenie i zamówisz je online z dostawą do domu. Sprawdź najciekawsze zabawki kreatywne dla nastolatków i zapewnij swojej latorośli wiele radości!

Zabawki logiczne dla nastolatków

Starsze dzieci są bardzo wymagające, dlatego wybór prezentu dla nich nie jest łatwy. W ofercie mamy zabawki logiczne dla nastolatków, które zasługują na Twoją uwagę. Polecamy zwłaszcza planszówki dostępne w wielu wersjach i dobrej cenie. Posłużą one do wspólnej gry w rodzinnym gronie i pozwolą Ci spędzić więcej czasu z dorastającym synem lub córką. Dużą popularnością w sklepie Urwis cieszy się obecnie gra strategiczna Diuna Imperium, która jest bardzo rozbudowana i wciągająca. W zestawie znajdziesz karty, planszę i pionki o pięknej stylistyce.

Polecamy również interaktywne zabawki dla nastolatków, które przeznaczone są do zabawy w większych grupach. Świetną propozycją na prezent dla dorastającego syna lub córki jest planszówka Spectrum, która jest grą towarzyską opartą na skojarzeniach. W zestawie znajduje się ponad 120 kart z wyrazami i ich przeciwieństwami, a zadaniem każdego z graczy jest wybranie z nich jednego określenia, które najlepiej opisuje wcześniej wylosowane słowo. 

Klocki dla dorosłych i nastolatków

Wybierając zabawki dla nastolatków, musisz sprawdzić koniecznie klocki z serii Lego Architecture! Jest to kolekcja stworzona z myślą o starszych użytkownikach, która wymaga dużego zaangażowania w trakcie układania skomplikowanych konstrukcji. Znajdziesz w niej zestawy klocków do wzniesienia miniatur znanych budowli z całego świata, np. Wieży Eiffla, Statuy Wolności czy Białego Domu. Wygląd gotowej makiety jest bardzo zbliżony do oryginału, dlatego będzie ona świetnie wyglądać na półce w pokoju nastolatka czy nawet w salonie.

Warto zamówić zabawki edukacyjne dla nastolatków. Z tej kategorii polecamy znakomite klocki Lego z serii Creator Expert, która podobnie jak Architektura wyróżnia się zaawansowanym stopniem trudności. Prezentujemy duży wybór zestawów dla chłopców oraz dziewcząt, które idealnie nadają się na prezent. W zależności od wybranego modelu z klocków można złożyć drzewko bonsai, miniaturę jednej z klasycznych marek samochodów, czy nawet zabytkową kamienicę.

Gra planszowa Diuna

Podobne wpisy

Prezent na Baby Shower - 10 niezawodnych pomysłów

Narodziny dziecka to wielkie wydarzenie, które zmienia życie świeżo upieczonych rodziców o 180 stopni. Pojawienie się nowego członka rodziny to nieopisana radość, ale też cała masa przygotowań, zwłaszcza przed samym terminem porodu. W tym pełnym zamieszania i wyczekiwania czasie, momentem wytchnienia i celebrowania stało się Baby Shower. 

Zobacz

Zabawki niespodzianki – dla dziewczynek i chłopców

Dzieci kochają niespodzianki. Dlatego właśnie chowamy prezenty urodzinowe czy pakujemy je w wymyślne opakowania. Już sam proces rozpakowywania jest dla dzieci ekscytujący. Niespodzianki bardzo cieszą, zaskakują i są naprawdę przyjemne. Nic dziwnego, że wiele serii zabawek bazuje na niespodziankach, dając dzieciom masę radości z każdym podarunkiem.

Zobacz

Barbie – skąd się wzięła i jaką lalkę wybrać dla dziecka

Film Barbie z 2023 roku sprawił, że oczy całego świata ponownie spoczęły na najsłynniejszej lalce w dziejach, która powróciła w wielkim stylu. Sklepowe półki uginają się od coraz to nowych wersji Barbie, a każda dziewczynka marzy o własnej lalce, która będzie nie tylko wyrażać jej osobowość, ale też inspirować. 

Zobacz