12.09.2022
Aktualizacja: 
14.09.2022
Spis treści

W katalogu zabawek Urwis.pl czekają różnorodne zabawki dla 7-latka, które zapewniają pasjonującą i jednocześnie rozwojową rozrywkę dla malucha. 

Przegląd zabawkek dla 7-latka

Wybór odpowiedniej zabawki na prezent dla dziecka w wieku szkolnym może być problematyczny. Z jednej strony masz do dyspozycji mnóstwo gadżetów, z drugiej jednak chcesz na pewno, aby zakupiony produkt był wartościowy dla Twojej pociechy. Na szczęście w katalogu Urwis czekają różnorodne zabawki dla 7-latka, które zapewniają pasjonującą i jednocześnie rozwojową rozrywkę dla malucha. Poniżej omawiamy interesujące propozycje dla chłopców i dziewczynek w tym wieku, dlatego zapraszamy do lektury!

Planszówki dla siedmiolatka

Jeśli szukasz ciekawej zabawki, która pozwoli Ci spędzać więcej czasu ze swoim dzieckiem, polecamy planszówki! Takie zabawki dla siedmiolatka sprawdzą się idealnie! W trakcie rozgrywki maluch nabywa nowych umiejętności, które przydadzą mu się przez całe życie. U nas masz do dyspozycji wiele świetnych gier planszowych, odpowiednich dla dzieci z tej grupy wiekowej. Jedną z nich jest Carcassonne, planszówka historyczno-strategiczna, która zapewni stymulującą rozrywkę zarówno Tobie, jak i Twojej latorośli.

Zabawki interaktywne dla 7-latka

W Urwis udowadniamy, że mądre zabawki dla 7-latka nie muszą być nudne! Świetnym pomysłem na prezent dla dziecka jest gra Zielona Energia. Z jej pomocą Twój syn czy córka dowiedzą się, w jaki sposób otrzymać energię elektryczną z… ziemniaka, a także co robić, aby żyć bardziej ekologicznie. Z kolei dla pociechy pasjonującej się kosmosem polecamy sprawdzi się zabawka interaktywna dla 7-latka Solar System, z której pomocą maluch buduje makietę Układu Słonecznego, którą zawiesi w swoim pokoju, otrzymując dekorację o dużym potencjale edukacyjnym.

Edukacyjne zabawki dla 7-latka

Ciekawe zabawki edukacyjne dla 7-latka mogą też uczyć zdolności manualnych! W asortymencie mamy wiele propozycji dla małych artystów, które pomogą im rozwinąć swój talent rysunkowy. Rysowanie to bardzo dobry trening dla mózgu, stymuluje m.in. koordynację ręka-oko. Jest to też czynność bardzo przyjemna i odprężająca, dlatego warto ją praktykować także w dorosłości. Polecamy zwłaszcza zabawki kreatywne dla 7-latka z serii CreArt, w której czeka wiele malowanek.

Podobne wpisy

Prezent na Baby Shower - 10 niezawodnych pomysłów

Narodziny dziecka to wielkie wydarzenie, które zmienia życie świeżo upieczonych rodziców o 180 stopni. Pojawienie się nowego członka rodziny to nieopisana radość, ale też cała masa przygotowań, zwłaszcza przed samym terminem porodu. W tym pełnym zamieszania i wyczekiwania czasie, momentem wytchnienia i celebrowania stało się Baby Shower. 

Zobacz

Zabawki niespodzianki – dla dziewczynek i chłopców

Dzieci kochają niespodzianki. Dlatego właśnie chowamy prezenty urodzinowe czy pakujemy je w wymyślne opakowania. Już sam proces rozpakowywania jest dla dzieci ekscytujący. Niespodzianki bardzo cieszą, zaskakują i są naprawdę przyjemne. Nic dziwnego, że wiele serii zabawek bazuje na niespodziankach, dając dzieciom masę radości z każdym podarunkiem.

Zobacz

Barbie – skąd się wzięła i jaką lalkę wybrać dla dziecka

Film Barbie z 2023 roku sprawił, że oczy całego świata ponownie spoczęły na najsłynniejszej lalce w dziejach, która powróciła w wielkim stylu. Sklepowe półki uginają się od coraz to nowych wersji Barbie, a każda dziewczynka marzy o własnej lalce, która będzie nie tylko wyrażać jej osobowość, ale też inspirować. 

Zobacz