Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Lego zestawy - jakie wybrać?

Lego zestawy - jakie wybrać?

Układanie klocków to bardzo popularna aktywność wśród dzieci, bez względu na płeć czy wiek.
Czytaj więcej
Przygotowaliśmy dla Ciebie ranking najciekawszych pozycji dla najmłodszych, które możesz znaleźć w ofercie naszego sklepu internetowego. Przedstawiamy produkty od najlepszych marek, które są bezpieczne dla kilkumiesięcznych brzdąców.
Potrzeby dziecka zmieniają się wraz z wkraczaniem w kolejne lata życia. Kwestia ta jest istotna nie tylko pod kątem jego diety czy nauki, ale także zabawy.
Na terenie swojej posesji możesz wprowadzić aranżację, która będzie jednocześnie funkcjonalna i estetyczna. W trakcie urządzania tego obszaru warto wyznaczyć osobną strefę dla dzieci.
Mali chłopcy, a coraz częściej też dziewczynki, lubią bawić się modelami samochodów. Nic dziwnego, w końcu współcześni producenci oferują niezwykle realistyczne pozycje, które prezentują się bardzo ciekawie.
W ciągu roku masz całkiem dużo powodów, aby ofiarować swojej latorośli ciekawy prezent. Jednym z nich jest dzień dziecka, obchodzony każdego roku 1 czerwca na całym świecie. Wybór idealnego upominku z tej okazji może być niekiedy dużym problemem,...
Co to jest biegaczek i dlaczego jest tak istotny dla rozwoju motorycznego naszych dzieci?
Pomysł DOTS zrodził się z badań sugerujących, że dzieci szukają spersonalizowanych form zabawy, które pozwolą im swobodniej wyrażać siebie.
Znana modelka i osobowość medialna Joanna Krupa zdecydowała się zostać twarzą Kinderkraft.
LEGO wypuszcza na rynek model Międzynarodowej Stacji Kosmicznej.