Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Jakie puzzle i układanki są najlepsze?

Jakie puzzle i układanki są najlepsze?

Opracowaliśmy dla Ciebie krótkie zestawienie najciekawszych wydawnictw ostatnich lat, które polecają puzzle dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych.
Czytaj więcej
Przygotowaliśmy dla Ciebie krótki poradnik, który podpowie, jakie zabawki dla chłopców  warto kupić. Lektura artykułu polecana jest też dla rodziców chcących sprawić miły upominek, bez względu na okazję.
Klasyk nad klasyki wśród gier planszowych. Chińczyk, wywodzi się z gry Trik-Trak, której zmodyfikowana wersja nosiła nazwę Puf. Obie gry są bardzo stare, datują się prawdopodobnie jeszcze z IX wieku.
Już od sześciu dekad lalki Barbie cieszą się uznaniem dziewczynek na całym świecie. Kolejne pokolenie dzieci czerpie radość z zabawek firmy Matell, która systematycznie proponuje nowe produkty dla najmłodszych.
W Polsce coraz większą popularnością cieszą się klocki Playmobil, które są uwielbiane zarówno przez chłopców, jak i dziewczynki. Taki niesamowity zestaw to doskonały prezent dla Twojej pociechy, musisz tylko wytypować odpowiedni model.
Każdego roku w grudniu stajemy przed wyzwaniem znalezienia ciekawych upominków bożonarodzeniowych dla przyjaciół i najbliższych członków rodziny. W dzisiejszych czasach, kiedy mamy ogromny wybór produktów czasem trudno jest wybrać odpowiednią...
Rozwój dziecka przebiega bardzo intensywnie, szczególnie w ciągu pierwszych lat jego życia. Na każdym etapie musisz zapewnić mu odpowiednią rozrywkę, która nie tylko zajmie jego umysł, ale też pozwoli mu opanować ważne umiejętności.
Okres świąteczny nadejdzie, zanim się zorientujemy – grudzień już naprawdę blisko! Możliwe, że zacząłeś myśleć o bożonarodzeniowych prezentach dla dzieci i o tym, jak udekorujesz choinkę w tym roku - ale cokolwiek robisz, nie zapominaj o ich...
Dzieci już od pierwszych tygodni życia uczestniczą w spacerach na świeżym powietrzu razem ze swoimi rodzicami. Na potrzeby wyjścia na zewnątrz w chłodniejszy dzień musisz odpowiednio dobrać garderobę dla swojej pociechy, aby było jej ciepło,...
Układanie klocków to bardzo popularna aktywność wśród dzieci, bez względu na płeć czy wiek.