Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Najcenniejsze kolekcjonerskie zestawy LEGO.  Sprawdź czy masz je w swoich zasobach.

Najcenniejsze kolekcjonerskie zestawy LEGO. Sprawdź czy masz je w swoich zasobach.

Twoje klocki LEGO mogą mieć dużą wartość sentymentalną. Ale warto wiedzieć, czy mają również dodatkową wartość pieniężną.
Czytaj więcej
Starsze dzieci są bardzo wymagające, dlatego wybór prezentu dla nich nie jest łatwy. W ofercie mamy zabawki logiczne dla nastolatków, które zasługują na Twoją uwagę. Polecamy zwłaszcza...
Sezon wiosenno-letni to świetny moment, aby zorganizować swoim dzieciom zabawy na świeżym powietrzu! Jeśli poszukujesz odpowiedniego asortymentu na taką rozrywkę, mamy dla Ciebie kilka propozycji, które mogą Cię zainteresować.
Jeśli poszukujesz prezentu dla córki lub syna, który uczy różnych umiejętności poprzez zabawę, zapraszamy do lektury naszego krótkiego artykułu. Opisujemy w nim najciekawsze produkty z tej kategorii dla najmłodszych użytkowników.
Twoje dziecko przez cały okres rozwoju i dorastania ma zróżnicowane potrzeby, na które odpowiadają nowoczesne gadżety do zabawy. Jeśli poszukujesz stymulującej i ciekawej zabawki dla 9-latków, jesteś w dobrym miejscu! Przygotowaliśmy dla Ciebie...
Kiedy nadciąga wiosna i temperatura za oknem sprzyja dłuższym spacerom, warto pomyśleć o zapewnieniu dziecku ciekawej formy aktywnego wypoczynku. W zależności od wieku malucha sprawdzi się jeździk lub rower dla dzieci.
Wybór odpowiedniej zabawki na prezent dla dziecka w wieku szkolnym może być problematyczny. Z jednej strony masz do dyspozycji mnóstwo gadżetów, z drugiej jednak chcesz na pewno, aby zakupiony produkt był wartościowy dla Twojej pociechy.
Zabawki interaktywne to ważna część wyprawki dla nowo narodzonego dziecka, przydają się bowiem już od pierwszych tygodni jego życia. Jednak w natłoku różnorodnych produktów dostępnych w sprzedaży, możesz mieć problem z wyborem konkretnego...
Na każdym etapie rozwoju dziecka, warto zapewnić mu odpowiednią stymulację poprzez zabawę. Świetnie tę funkcję spełniają zabawki interaktywne dla 2-latka, które cieszą się ogromnym powodzeniem wśród młodych rodziców.
Jako rodzic z pewnością uwielbiasz dawać swojemu dziecku prezenty, które zapewniają mu wiele radości. Jednak niekiedy możesz mieć problem ze znalezieniem odpowiedniego pomysłu, w końcu zabawki dla dziewięciolatka występują w wielu różnorodnych...