Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Nosidełka i chusty

Pokaż filtry

Cena

Wczytywanie...

Nosidełka i chusty dla dziecka


Spacer z dzieckiem będzie znacznie bardziej przyjemny, jeśli zaopatrzysz się w odpowiednie nosidełko dla malucha. Sklep internetowy Urwis ma dla Ciebie rozbudowaną ofertę akcesoriów, które przeznaczone są dla najmłodszych użytkowników. Znajdziesz u nas produkty od najlepszych marek, które mają ugruntowaną pozycję na rynku. Każda pozycja z tej kategorii posiada odpowiednie atesty i certyfikaty, dlatego kupując u nas, zapewniasz swojej latorośli bezpieczeństwo i wygodę.


W naszym asortymencie dostępne jest nosidełko dla dziecka w wielu ciekawych odsłonach. Takie akcesorium jest pozycją niezbędną w wyprawce malucha i na pewno będziesz z niego często korzystać! Nasze siedzisko zawieszasz wygodnie z przodu na swoich barkach, przez co mały pasażer jest w zasięgu Twojego wzroku. Jednocześnie zyskuje on dobrą pozycję do obserwowania otaczającego go świata w trakcie codziennych spacerów. Nosidełko dla dzieci przydaje się zwłaszcza kiedy wybierasz się do sklepu lub w inne miejsce, w którym pożądana jest większa swoboda ruchu. Takie siedzisko jest doskonałą alternatywą dla wózka spacerowego, możesz dzięki niemu się szybciej przemieszczać. 


W ofercie mamy zarówno nosidełko dla niemowląt, jak i dla nieco starszych dzieci. Poza tym proponujemy Ci modele uniwersalne, które dzięki sprytnym regulacjom możesz dostosowywać na bieżąco do wzrostu i wagi pociechy. Nowoczesne produkty z tej kategorii są skonstruowane w taki sposób, że rozkładają środek ciężkości na kilka punktów, przez co maluch nie będzie dla Ciebie dużym ciężarem. To szczególnie ważne w przypadku nieco starszego dziecka, które waży kilkadziesiąt kilogramów. 


Proponujemy Ci nosidełko ergonomiczne Infantino 4w1 przeznaczone dla maluchów o wadze między 3,5 a 14,5 kilogramów. Model ten posiada regulowane, wygodne siedzisko, które można dostosować do wielkości pasażera. Zaopatrzony jest też w specjalny pas biodrowy, który rozprowadza ciężar równomiernie na ciele rodzica. Ciekawą alternatywą dla nosidełka dla niemowlaka będzie chusta do noszenia dziecka, także dostępna w naszej ofercie.