Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Karmienie

Pokaż filtry

Cena

Wczytywanie...

Oferta Urwis.pl to nie tylko najróżniejsze zabawki, ale także niezbędne młodym rodzicom artykuły dziecięce. Z naszych produktów dla dzieci stworzysz potrzebną wyprawkę, a nawet urządzisz dziecięcą sypialnię. Artykuły dziecięce Urwis.pl to tylko wyroby od zaufanych dostawców, posiadające niezbędne atesty oraz certyfikaty jakości i bezpieczeństwa. Każda pozycja z oferty jest produktem niezawodnym, godnym polecenia a wartym swojej ceny.

Tutaj przedstawiamy naszą ofertę artykułów, dzięki którym każdy posiłek malucha będzie czystą przyjemnością. Naczynia dla dzieci w Urwis.pl to szeroka i kompletna gama produktów. Kolorowy kubek niekapek przyda się do owocowego soczku lub pysznej herbatki w czasie podróży. Na wakacje warto również zabrać podróżne sztućce oraz pojemniczki na żywność. Przepiękne talerzyki, kubeczki, miseczki uczynią jedzenie jeszcze pyszniejszym.

Naczynia dla dzieci muszą być produktami w 100% bezpiecznymi. Dlatego w sklepie z zabawkami Urwis.pl znajdziesz tylko artykuły od sprawdzonych producentów, jak Fisher Price, czy Chicco. Naczynia wykonane są z wytrzymałych, ale jednocześnie bezpiecznych, hipoalergicznych materiałów. Kubki, pojemniki i sztućce są odporne na działanie wysokich temperatur. Nie przechodzą również zapachem jedzenia. Niewątpliwą zaletą jest to, że naczynia bardzo łatwo wyczyścić. Znakomitą większość z nich można myć w zmywarce.

Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą naczyń dziecięcych. Urwis.pl jest gwarancją doskonałej jakości w rewelacyjnej cenie, która idzie w parze z szybką i profesjonalną obsługą.