Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Laktatory

Nie znaleziono produktów
Spróbuj zmienić zakres wybranch filtrów

Nowości

Wczytywanie...

Oferta Urwis.pl to nie tylko najróżniejsze zabawki, ale także niezbędne młodym rodzicom artykuły dziecięce. Z naszych produktów dla dzieci stworzysz potrzebną wyprawkę, a nawet urządzisz dziecięcą sypialnię. Artykuły dziecięce Urwis.pl to tylko wyroby od zaufanych dostawców, posiadające niezbędne atesty oraz certyfikaty jakości i bezpieczeństwa. Każda pozycja z oferty jest produktem niezawodnym, godnym polecenia a wartym swojej ceny.

Tutaj przedstawiamy naszą ofertę artykułów, dzięki którym każdy posiłek malucha będzie czystą przyjemnością. Naczynia dla dzieci w Urwis.pl to szeroka i kompletna gama produktów. Kolorowy kubek niekapek przyda się do owocowego soczku lub pysznej herbatki w czasie podróży. Na wakacje warto również zabrać podróżne sztućce oraz pojemniczki na żywność. Przepiękne talerzyki, kubeczki, miseczki uczynią jedzenie jeszcze pyszniejszym.

Naczynia dla dzieci muszą być produktami w 100% bezpiecznymi. Dlatego w sklepie z zabawkami Urwis.pl znajdziesz tylko artykuły od sprawdzonych producentów, jak Fisher Price, czy Chicco. Naczynia wykonane są z wytrzymałych, ale jednocześnie bezpiecznych, hipoalergicznych materiałów. Kubki, pojemniki i sztućce są odporne na działanie wysokich temperatur. Nie przechodzą również zapachem jedzenia. Niewątpliwą zaletą jest to, że naczynia bardzo łatwo wyczyścić. Znakomitą większość z nich można myć w zmywarce.

Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą naczyń dziecięcych. Urwis.pl jest gwarancją doskonałej jakości w rewelacyjnej cenie, która idzie w parze z szybką i profesjonalną obsługą.