Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Bramki i Barierki

Nie znaleziono produktów
Spróbuj zmienić zakres wybranch filtrów

Nowości

Wczytywanie...

Bramki i Barierki


W katalogu sklepu internetowego Urwis zebraliśmy szereg akcesoriów dla najmłodszych, które powinny zainteresować każdego rodzica! Jeśli szukasz przydatnych gadżetów dla swojej pociechy, nie mogłeś lepiej trafić. Przygotowaliśmy dla Ciebie różnorodne barierki dla dzieci, które zabezpieczają maluchów przed wypadnięciem z łóżka czy wejściem do innego pomieszczenia - w zależności od modelu, na który się zdecydujesz. Oferowane przez nas produkty wyróżniają się wysoką jakością wykonania, a ich cena jest bardzo przystępna. 


Nowoczesna bramka zabezpieczająca powinna znaleźć się w każdym domu, w którym mieszka małe dziecko. Kiedy Twoja pociecha uczy się chodzić i raczkować, musisz pilnować, aby nie stała jej się krzywda w trakcie eksploatacji mieszkania. Bramka ochronna przyda się doskonale do oddzielenia stref w mieszkaniu, do których maluch nie powinien mieć wstępu. Oferujemy różnorodne produkty z tej kategorii, które wykonano z największą starannością z wysokiej klasy materiałów. Dzięki temu są nie tylko wytrzymałe, ale też prezentują się estetycznie i nie będą zakłócać aranżacji wnętrza.


W celu zapewnienia optymalnego poziomu bezpieczeństwa w domu warto zainwestować również w łóżko dla dziecka z barierką. Taki mebel przyda się w przypadku najmłodszych pociech, które potrafią samodzielnie utrzymać się na nogach i bez odpowiedniego zabezpieczenia mogą niespodziewanie wyjść lub wypaść z łóżeczka. Barierka wykorzystana w takim meblu jest łatwa w obsłudze. Wystarczy odbezpieczyć zatrzask i opuścić ją w dół, aby wyciągnąć brzdąca ze środka. Takie bramki zabezpieczające dla dzieci oferujemy w kilku wersjach, więc na pewno znajdziesz odpowiedni model.


Szczególnym wyzwaniem może się okazać zabezpieczenie dwupoziomowego domu. Jeśli nie chcesz, aby Twoja pociecha przebywała na górnym piętrze, mamy dla Ciebie odpowiednią opcję! Bramka dla dzieci na schody może być zamontowana zarówno u góry, jak i na dole. Dzięki temu dziecko biegające po domu nie będzie wchodzić na schody, które stanowią dla niego duże zagrożenie.