Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Bezpieczeństwo i Zdrowie

Nie znaleziono produktów
Spróbuj zmienić zakres wybranch filtrów

Nowości

Wczytywanie...

Bezpieczeństwo i Zdrowie


Kiedy Twoja pociecha zaczyna raczkować i zwiedzać mieszkanie, może zrobić sobie krzywdę. Bezpieczeństwo dla dzieci uczących się chodzić można zapewnić z pomocą odpowiednich akcesoriów ochronnych, przeznaczonych właśnie do tego celu. W asortymencie sklepu internetowego Urwis znajdziesz szeroki asortyment produktów, które uchronią Twojego malucha przed uszczerbkiem na zdrowiu. Oferta obejmuje skuteczne zabezpieczenia nie tylko do domu, ale także do samochodu. Zapoznaj się z naszym rozbudowanym asortymentem i zapewnij swojemu dziecku odpowiednie warunki do rozwoju. 


Kiedy Twoja pociecha  nie musi już jeździć autem w foteliku, warto zainwestować w profesjonalne zabezpieczenia na pasy dla dzieci! W przypadku maluchów w wieku szkolnym, które nadal rosną, zwykłe pasy w samochodzie nie są wystarczające. Takie akcesoria dostosowane są do postury dorosłego człowieka, dlatego nie zapewniają optymalnych funkcji ochronnych osobom, które wciąż się rozwijają. Na szczęście inwestując w zabezpieczenia do pasów dla dzieci, możesz podróżować z córką lub synem, nie martwiąc się o ich wygodę oraz bezpieczeństwo.


W trakcie przemieszczania się po mieszkaniu maluch narażony jest na wiele zagrożeń. Jednym z nich jest nagłe zamknięcie się drzwi, które może skutkować przytrzaśnięciem jego paluszków. Jeśli chcesz uniknąć takiej sytuacji i zapewnić swojej latorośli odpowiednie warunki w domu, powinieneś zainwestować w odpowiednie zabezpieczenia na drzwi dla dzieci. Takie akcesoria sprawdza się także do mebli, okien oraz wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko przyciśnięcia palców najmłodszego domownika. Taki gadżet nie kosztuje zbyt wiele, dlatego warto go wypróbować!


Z pomocą odpowiednich akcesoriów możesz także wydzielić strefy w swoim domu, do których maluch nie będzie miał dostępu. Dotyczy to zwłaszcza pomieszczeń, w których nie zainstalowałeś odpowiednich zabezpieczeń dla najmłodszych. Bariera ochronna dla dzieci montowana jest we framudze drzwi i stanowi blokadę nie tylko dla Twojej latorośli, ale też psa dowolnych rozmiarów.