Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Akcesoria samochodowe

Wczytywanie...

Akcesoria do samochodu

Sklep internetowy Urwis.pl to nie tylko zabawki. To także interesujące artykuły dziecięce, w tym liczne akcesoria samochodowe, dzięki którym każda podróż z dzieckiem jest czystą przyjemnością. Wiadomo w końcu, że podróżowanie samochodem z małym dzieckiem to często prawdziwe wyzwanie. 
Maluchy bardzo często nie zdają sobie sprawy z niebezpieczeństwa, jakie grozi w razie wypadku samochodowego, dlatego nie chcą zapinać pasów bezpieczeństwa. Warto w takiej sytuacji skorzystać z kolorowych opasek na pasy bezpieczeństwa, które przyciągną uwagę i zachęcą dziecko do jazdy w pasach. Dla mniejszych dzieci oferujemy doskonałej jakości foteliki samochodowe, dzięki którym maluszek bezpiecznie i spokojnie dotrze do celu. 
Aby chronić maluszka przed niekorzystnym działaniem promieni słonecznych,  skorzystaj z rolet samochodowych. Urwis.pl posiada kolorowe rolety samochodowe z postaciami bajkowymi lub ulubionymi superbohaterami.
Ciekawym gadżetem w podróży jest stolik podróżny, na którym można wygodnie zjeść posiłek lub pograć w ulubioną grę. Taki stoliczek to świetny sposób na nudę w samochodzie. 
Akcesoria samochodowe w Urwis.pl to doskonałej  jakości produkty, pochodzące od sprawdzonych dostawców, opatrzone wszelkimi niezbędnymi atestami i certyfikatami zgodnymi z normami obowiązującymi w UE.