Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Akcesoria samochodowe (1)

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
Wczytywanie...

Akcesoria do samochodu

Sklep internetowy Urwis.pl to nie tylko zabawki. To także interesujące artykuły dziecięce, w tym liczne akcesoria samochodowe, dzięki którym każda podróż z dzieckiem jest czystą przyjemnością. Wiadomo w końcu, że podróżowanie samochodem z małym dzieckiem to często prawdziwe wyzwanie. 
Maluchy bardzo często nie zdają sobie sprawy z niebezpieczeństwa, jakie grozi w razie wypadku samochodowego, dlatego nie chcą zapinać pasów bezpieczeństwa. Warto w takiej sytuacji skorzystać z kolorowych opasek na pasy bezpieczeństwa, które przyciągną uwagę i zachęcą dziecko do jazdy w pasach. Dla mniejszych dzieci oferujemy doskonałej jakości foteliki samochodowe, dzięki którym maluszek bezpiecznie i spokojnie dotrze do celu. 
Aby chronić maluszka przed niekorzystnym działaniem promieni słonecznych,  skorzystaj z rolet samochodowych. Urwis.pl posiada kolorowe rolety samochodowe z postaciami bajkowymi lub ulubionymi superbohaterami.
Ciekawym gadżetem w podróży jest stolik podróżny, na którym można wygodnie zjeść posiłek lub pograć w ulubioną grę. Taki stoliczek to świetny sposób na nudę w samochodzie. 
Akcesoria samochodowe w Urwis.pl to doskonałej  jakości produkty, pochodzące od sprawdzonych dostawców, opatrzone wszelkimi niezbędnymi atestami i certyfikatami zgodnymi z normami obowiązującymi w UE.