Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Poradniki

Rola zabawy i zabawek w rozwoju dziecka. Zabawa jako forma aktywności dziecka

Zabawa jest niezwykle ważna z punktu widzenia rozwoju. Aktywizuje dzieci o różnych typach osobowości.

Sposoby na skuteczną naukę Sposoby na skuteczną naukę

Nauka jest przez wielu uczniów postrzegana jako złokonieczne. Nic w tym dziwnego. Jest przecież bardzo żmudna, a niektórezagadnienia wydają się wręcz niemożliwe do zrozumienia. Z pewnością jednakkażdy potrzebuje bodźców do tego, żeby się uczyć. Jednym z najskuteczniejszychsą osiągane sukcesy. Sprawiają one, że młodzież ma ochotę na pogłębianiewiedzy. Widzi, że czas spędzany przed książkami nie jest czasem zmarnowanym. Cojednak zrobić, aby przyswajać wiedzę szybciej? Odpowiedź na to pytanie znajdujesię w stożku doświadczeń Dale’a, który pokazuje jakie metody nauki sąnajbardziej skuteczne.

Czytanie jest formą zabawy Jak zachęcić dziecko do czytania?

Czytanie rozwija język, język zaś stanowi podstawę dla myślenia, w tym takżematematycznego. Czytanie otwiera dostęp do skarbnicy ludzkiej myśli i wiedzy.Tymczasem...

Niemowlak a zima Jak ubierać noworodka zimą?

Dzieci już od pierwszych tygodni życia uczestniczą w spacerach na świeżym powietrzu razem ze swoimi rodzicami. Na potrzeby wyjścia na zewnątrz w chłodniejszy dzień musisz odpowiednio dobrać garderobę dla swojej pociechy, aby było jej ciepło, ale też się nie przegrzała.

BArbie - zabawki dla dziewczynek Jaki zestaw Barbie wybrać dla dziecka?

Już od sześciu dekad lalki Barbie cieszą się uznaniem dziewczynek na całym świecie. Kolejne pokolenie dzieci czerpie radość z zabawek firmy Matell, która systematycznie proponuje nowe produkty dla najmłodszych.

Ładowanie

Art. szkolne i papiernicze

Artykuły szkolne

Kiedy kończą się wakacje i zbliża się rok szkolny, przychodzi czas kompletowania wyprawki dla ucznia. Na szczęście nie musisz już spędzać długich godzin w sklepach, aby kupić potrzebne w szkole rzeczy. Sklep urwis.pl to nie tylko zabawki. Posiadamy także bogatą ofertę artykułów szkolnych i papierniczych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Rzeczą absoutnie niezbędną każdemu uczniowi jest odpowiedni plecak, do którego schowa podręczniki, zeszyty i przybory szolne. Znajdziesz u nas bogatą ofertę plecaków chłopięcych i dziewczęcych w różnych wzorach i kolorach, z których każdy uczeń może wybrać najlepszy dla siebie wariant. 
Kolejnym niezbędnym elementem szkolnej wyprawki jest piórnik. W sklepie Urwis.pl znajdziesz kilkadziesiąt modeli piórników, w tym różowe piórniki z lalką Barbie idealne dla dziewczynki, czy piórniki z superbohaterami, które chętnie wybierze dla siebie chłopiec. Interesującą propozycją są piórniki, które można samodzielnie pomalować, aby stworzyć własny, oryginalny wzór. 
Sam piórnik jest niczym, jeśli nie ma w nim odpowiedniej zawartości. W naszym sklepie kupisz wszystkie niezbędne artykuły piśmiennicze, w tym pióra wieczne, kolorowe kredki ołówkowe, zestawy flamastrów, kredki świecowe, a nawet przydatne na przyjęciach kredki do malowania twarzy.
Oprócz tego w sklepie Urwis.pl kupisz budzik, aby uczeń zawsze był w szkole na czas, etykiety, czy piękne walizki dziecięce, które można zabrać ze sobą na wakacjny wyjazd lub szkolną wycieczkę. 
Artykuły szkolne i biurowe Urwis.pl to produkty, które z całą pewnością można polecić każdemu uczniowi. Z nimi pobyt w szkole i nauka będzie czystą przyjemnością. Wszystkie produkty prezentują najwyższą jakość, która idzie w parze z niskmi cenami. Dzięki temu zakupy w naszym sklepie są tak satysfakcjonujące.