Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Przybory szkolne

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
Wczytywanie...

Przybory szkolne

Początek roku szkolnego to duże wyzwanie finansowe, w końcu musisz zaopatrzyć swoje dziecko w niezbędne akcesoria do nauki. Na szczęście z naszym sklepem internetowym masz szansę na dużą oszczędność! Oferujemy różnorodne przybory szkolne wyprodukowane przez najlepsze marki, których cena zaskakuje pozytywnie. Znajdziesz tutaj wszystkie artykuły, jakich może potrzebować uczeń w trakcie lekcji - i znacznie więcej!

W asortymencie Urwis zebraliśmy najciekawsze propozycje spośród dostępnych na polskim rynku. Mamy dla Ciebie artykuły szkolne dla chłopców i dziewczynek, które są nie tylko praktyczne, ale też bardzo estetyczne. Dla swojej córki możesz zakupić zestaw kolorowych gumek do ścierania, w kształcie lodów na patyku, tęczy czy jednorożców. Takie akcesoria koniecznie muszą znaleźć się w plecaku małej artystki, doskonale nadają się do ścierania ołówków oraz kredek. W podobnej kolorystyce i stylistyce utrzymane są nasze zeszyty dla dziewcząt. Sprawdź szczególnie wariant Leniwiec, ozdobiona kolorowymi rysunkami z tym uroczym zwierzakiem.

Wybierając przybory do szkoły dla dziecka, musisz koniecznie sprawdzić nasze zestawy, które pozwolą Ci na jeszcze większe oszczędności! Produkt Girabrilla składa się z pięknego, kolorowego piórnika oraz kompletu kolorowych kredek i mazaków - doskonała opcja dla córki. Inną pozycją godną polecenia jest zestaw GigaBlock, w którym znajdziesz mnóstwo kredek, farbek, pędzli do malowania, a także arkusze czyste oraz z naklejkami. W ofercie mamy też tanie przybory szkolne dla nastolatek. Polecamy szczególnie długopisy z ozdobnymi pomponami lub piórkami, do kupienia w zestawie w bardzo konkurencyjnej cenie.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz nie tylko akcesoria szkolne, ale też wiele innych, praktycznych gadżetów dla najmłodszych użytkowników. Urwis to idealne miejsce, jeśli szukasz pasjonujących planszówek, edukacyjnych zabawek, dziecięcych mebli czy popularnych klocków. W katalogu mamy też różnorodne pomoce edukacyjne, dzięki którym nauka liczenia, czytania czy malowania będzie znacznie przyjemniejsza.