Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Pamiętnik z akcesoriami w walizce Pecoware...

PLN

Pamiętnik z akcesoriami w walizce Pecoware - Przyjaciółki

Nr katalogowy: JSPULP0DF075370

  • Wymagania wiekowe: 6 lat
  • Płeć: Dziewczynki
  • Rodzaj: Pamiętniki
Zobacz pełną specyfikacje
26.84 PLN

Dostępny!

Dostępny!

Dostawa od 9,90 zł

Darmowa dostawa od 250 zł (nie dotyczy zabawek gabarytowych)

  • Program ochrony kupujących
  • Zaufane opinie
  • 14 dni na zwroty

Ikona Urwis

Walizeczka z akcesoriami Pecoware – idealny prezent dla 6-latki!

Pamiętnik z akcesoriami w walizce Pecoware - Przyjaciółki

Uwielbiana przez rodziców i maluszki marka akcesoriów dziecięcych Pecoware zaprasza wszystkie smyki na kolejne artystyczne przygody! Tym razem każdy kreatywny urwis, który ukończył swój 6. roczek życia będzie miał okazję chwycić za kolorowy długopis i rozpocząć swoje pierwsze pisarskie eksperymenty!

Do twórczej zabawy pełnej kolorków porwie was zawartość poręcznej walizeczki, w której kryje się całe mnóstwo niespodzianek! Każda mała artystka znajdzie tam prześliczny pamiętniczek wraz z całą gamą akcesoriów dekoracyjnych do ozdabiania swoich wpisów. Dodatkowo motyw wesołych Przyjaciółek zachęci dziewczynki do wspólnego pisania wraz z koleżankami!

Ikona Urwis

Pamiętnik z ozdobami zabierzesz ze sobą w walizeczce dokąd tylko zechcesz!

Pamiętnik z akcesoriami w walizce Pecoware - Przyjaciółki

Każda twórcza 6-latka będzie zachwycona na widok upstrzonej kolorkami walizeczki z rączką o radosnej tematyce dwóch roześmianych Przyjaciółek. W środku znajdzie się cała masa prześlicznych akcesoriów, które przydadzą się w rozpoczęciu pisarskiej przygody. Wśród nich mini zeszyt na spirali pełen kolorowych karteczek, a także fajny długopis z aż czterema różnymi kolorkami.

Po spisywaniu wspomnień z dnia, przemyśleń, złotych myśli, przygód z Przyjaciółkami i wszystkich pomysłów, które przyjdą do główki, dziewczynki mogą sięgnąć do walizeczki po śliczne dekoracje. Znajdą się tam barwne naklejki 3D, urocze papierowe spinacze, naklejki z rozmaitymi obrazeczkami, a także naklejki z literkami alfabetu. Wykorzystajcie je, aby ozdobić swoje wpisy, spersonalizować je i dodać im kolorków!

Ikona Urwis

Artystyczna przygoda z Pecoware może trwać nadal!