Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Pomoce szkolne

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 22.34

Najlepsza cena

 
PLN 10.65
 
PLN 30.1

Najlepsza cena

 
PLN 18.75
 
PLN 18.75
 
Wczytywanie...

Pomoce szkolne

Pierwsze lata edukacji to dla Twojego dziecka czas intensywnej nauki. Możesz wesprzeć swoją pociechę w tym procesie, wybierając pomoce szkolne, które przygotowaliśmy w ofercie naszego sklepu internetowego. Mamy dla Ciebie wiele praktycznych akcesoriów dydaktycznych, które na pewno okażą się przydatne w trakcie nauki. Każdy produkt pochodzi od sprawdzonych marek gwarantujących wysoką jakość, jednocześnie robiąc zakupy u nas, na pewno nie przepłacisz.

Przygotowaliśmy różnorodne pomoce dydaktyczne, przeznaczone dla uczniów w różnym wieku. Największą popularnością w naszym asortymencie cieszą się bez wątpienia akcesoria do nauki liter oraz cyfr, chętnie wybierane przez młodych rodziców. Jedną z ciekawszych opcji w zestawieniu jest tablica magnetyczna dla dziecka, które ukończyło 4 lata, wyprodukowana przez włoską markę Quercetti. Z jej pomocą Twoja pociecha nauczy się nie tylko czytać, ale też rozpoznawać kolory! Zebrane w zestawie litery mają różne barwy dla usprawnienia nauki.

Firma Quercetti ma też w swoim katalogu inne, praktyczne pomoce naukowe, część z nich zakupisz właśnie u nas! Dla maluchów od 5 roku życia może okazać się przydatna tuba do nauki tabliczki mnożenia tej marki. Po przekręceniu kolorowych pokręteł dziecko zobaczy wynik dzielenia lub mnożenia, przyporządkowany do konkretnego działania. Akcesorium jest łatwe w obsłudze, a także wytrzymałe i bardzo estetyczne, dlatego z pewnością przypadnie do gustu każdemu maluchowi, który zaczyna swoją przygodę z matematyką.

W katalogu sklepu Urwis znajdziesz również pomoce edukacyjne dla dzieci, które rozwijają swoje zdolności manualne. Jeśli Twoja latorośl lubi rysować i chce udoskonalać tę technikę, to musisz sprawić jej kolorową tablicę magnetyczną marki Lena. Ten niepozorny przyrząd zapewni maluchowi wiele godzin zabawy, jednocześnie ucząc go malować. W trakcie zakupów u nas musisz sprawdzić też przybory szkolne, które przygotowaliśmy dla młodych uczniów. Poza tym sprzedajemy nowoczesne zabawki, intrygujące planszówki, piękne akcesoria do pokoju dziecięcego i wiele innych.