Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Aplikacje nowoczesnej mamy

01-07-2015

Aplikacje nowoczesnej mamy
W dobie wszechobecnych aplikacji, które mają ułatwiać nam życie, także młode mamy znajdą ciekawe propozycje dla siebie. Dzięki nim wszystkie niezbędne informacje będą dostępne w jednym miejscu. Obowiązki można w prosty sposób uporządkować i zaplanować. Oto kilka godnych polecenia aplikacji niezbędnych każdej nowoczesnej mamie:

Dziennik Maluszka: aplikacja od Nivea Polska przeznaczona dla systemów iOS oraz Android. Dzięki niej można zapisywać pory karmienia, przewijania dziecka, czy spania. Aplikacja notuje także osiągnięcia pociechy, jak również śledzi wzrost i wagę na specjalnych siatkach centylowych. Dziennik Maluszka zawiera liczne porady dotyczące wychowania w języku polskim.

Amazing Baby: aplikacja Amazing Baby stworzona przez Enfamil przeznaczona jest dla systemów Android oraz iOS. Aplikację tę, podobnie jak Dziennik Maluszka, poświęcono aktywności dzieci. Zawiera przykładowe zestawy ćwiczeń i zabaw. Jest bardzo pomocna przy organizowaniu wspólnego czasu dziecka i rodziców.

MyBaby: Tę aplikację stworzył serwis Baby Center. MyBaby ma charakter poradnika. Jest bogatym źródłem najróżniejszych artykułów i porad dla młodych mam. Aplikacja daje także dostęp do społeczności serwisu, gdzie można umieszczać zdjęcia, czy zapisać się do konkretnych grup. Świetnym dodatkiem jest aż 7 kołysanek, które pomogą spokojnie zasnąć każdemu maluchowi.

Torba Kangura: Ta aplikacja przyda się, kiedy nie masz pomysłu na zagospodarowanie czasu z dzieckiem. Torba Kangura podpowiada, co ciekawego oferuje Twoja okolica. W aplikacji znajduje się baza adresów restauracji, basenów i innych atrakcyjnych z punktu widzenia rodzica miejsc. Można w niej także zapisać adresy najczęściej wybieranych opcji i ustawić funkcję przypomnienia o wydarzeniach.

Whattoexpect baby: Aplikacja Whattoexpect baby jest niesamowitym poradnikiem z niezliczonymi artykułami dotyczącymi rozwoju dzieci, ich zdrowia, sposobów na zdrowe żywienie. Whattoexpect jest także świetnym organizerem dla rodzica, gdzie można śledzić pory snu,czy karmienia dziecka. Istnieje również dołączenie do odpowiednich grup i społeczności serwisu.

Babee: Aplikacja Babee na urządzenia z systemem Android lub iOS jest mobilnym planerem szczepień Twojego dziecka! Aplikacja ułatwia planowanie szczepień, a także w odpowiednich momentach o nich przypomina. Jest całkowicie w języku polskim.

Sound sleeper: Ta aplikacja okazuje się zbawienna dla mam, których dzieci najlepiej zasypiają wtedy, gdy wokół jest głośno. Odtwarza aż 14 różnych odgłosów, w tym szum fal, burza, deszcz, czy odkurzacz. Można również nagrać takie dźwięki, które dziecko najbardziej lubi.

Dzięki tym aplikacjom będziesz nowoczesną i świetnie zorganizowaną mamą, dla której codzienne obowiązki to czysta przyjemność!

Może Cię także zainteresować

Któż z nas nigdy się nie bawił? Ta forma aktywności sięga najgłębszych początków ludzkości. Nie istnieje kultura, cywilizacja, ani grupa społeczna, która nie znałaby zabawy. Tylko czym ona właściwie jest i dlaczego ludzie, a w szczególności...
W dzisiejszych czasach każda młoda mama ma do dyspozycji szereg najróżniejszych udogodnień, które mają na celu sprawic, by macierzyństwo było czystą przyjemnością. W tym artykule zapraszamy do zapoznania się z kilkoma praktycznymi aplikacja...
Lalka Barbie, ikona kultury masowej. Zabawka, o której marzy każda dziewczynka. KIedy i w jakich okolicznościach powstała? Dlaczego jest tak ciekawa?...
Powrót