Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Tory (64)

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
Wczytywanie...

Tor wyścigowy

Już czas zacząć emocjonujący wyścig. Dzięki torom w ofercie naszego sklepu urządzisz rajd na najwyższym poziomie. Ustaw samochodziki, ustal trasę i zaczynajcie. Zabawa bez końca! To ogromna frajda dla wszystkich, którzy kochają sportowe emocje. Możesz mieć pewność, że zabawy nie będzie końca, a uśmiech nie zejdzie już z twarzy dziecka.
 Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór profesjonalnych torów wyścigowych od sprawdzonych producentów, z których ciekawą propozycją są tory Carrera Go!. W portfolio marki znajdują się takie serie produktów, jak Carrera Go! Disney Cars, Carrera Go! Transformers, czy Carrera Go! Spiderman.
 Urwis.pl stawia przede wszystkim na jakość, dlatego w naszej ofercie nie znajdziesz torów wyścigowych, które nie spełniają obowiązujących norm unijnych i nie posiadają wymaganych certyfikatów jakości oraz bezpieczeństwa. Wysoka klasa produktów idąca w parze z konkurencyjnymi cenami sprawia, że zakupy w Urwis.pl to czysta przyjemność i ogromna satysfakcja. Ponad to chcemy, by asortyment torów wyścigowych dla dzieci zaspokajał indywidualne potrzeby maluchów i ich rodziców, dlatego wciąż wzbogacamy ofertę o nowe produkty. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą torów. To doskonały pomysł na prezent i niesamowita zabawa dla dzieci, ale i całej rodziny.