Napisz do nas

Infolinia32 44 57 225

Gra Zęby smoka

Nr katalogowy: WGTRFR0UF013385

TREFL GT-01251 Gra Zęby smoka to znakomita rozrywka dla małych i dużych. Wszyscy wiedzą, że zęby trzeba szczotkować. Poszukiwani ochotnicy do umycia kłów smoka.Zgłosili się śmiałkowie, którzy zadbają o higienę smoczej paszczy. Teraz potrzebujemy odrobinę szczęścia, aby nie zostać zjedzonym...więcej więcej
29.94 PLN

Dostępny! Dostępny!

Dostawa od 15,00 zł

TREFL GT-01251 Gra Zęby smoka to znakomita rozrywka dla małych i dużych. Wszyscy wiedzą, że zęby trzeba szczotkować. Poszukiwani ochotnicy do umycia kłów smoka.

Zgłosili się śmiałkowie, którzy zadbają o higienę smoczej paszczy. Teraz potrzebujemy odrobinę szczęścia, aby nie zostać zjedzonym przez potwora.

Celem gry jest ułożenie największej liczby tabliczek na uśmiechniętych minkach, czyli zdobycie wesołych krasnoludków, którzy przetrwają niebezpieczną misje mycia zębów.  Kartoniki ze smokami mają określone wartości. Kafelki z krasnoludami także mają cyfry, które po zsumowaniu nie mogą przewyższyć liczby smoka. Jeśli przekroczymy wartość to znaczy. że jeden pracuś pozostał w paszczy. Ten o najwyższej cyferce. Jego właściciel układa kartonik  na planszy w miejscu ze smutną minką, a pozostali na tych z wesołymi lub obojętnymi.

Podczas gry towarzyszą uczestnikom fascynujące emocje oraz nutka niepewności. Nigdy nie wiadomo czyj śmiałek pozostanie w paszczy smoka. Zabawa w czyszczenie zębów wielkiego gada, to wciągająca rozrywka dla całej rodziny.

Zalety:

  • Ciekawa tematyka i piękna szata graficzna na elementach gry;
  • Rodzinne gry są doskonałą formą spędzania wolnego czasu, integrują oraz dostarczają mnóstwo radosnych wrażeń;
  • Planszowe gry rozwijają wiedzę i zainteresowania dzieci oraz ćwiczą koncentrację.

W zestawie:

  • 5 plansz z minkami;
  • 14 Kartoników ze smoczymi wartościami;
  • 40 Kartoników z krasnoludami;
  • Podajnik, pieczara smoka.

Fizyczne

Wymiary

op. 20,2x20,2x6,1 cm

Informacje techniczne

Kategoria

Gry

Nr katalogowy

01251

Wymagania wiekowe

od 6 lat

Płeć

Dziewczynki i chłopcy

Rodzaj

Rodzinne i towarzyskie

Liczba graczy

2 - 6

Pozostałe parametry

Wymiary opakowania: 20,2 x 20,2 x 6,1 cm.

Pozostałe

Wersja językowa

Polska instrukcja

Wiek

od 6 lat

* pola wymagane
Wczytywanie...

Co mówią o nas klienci

Kasia

Jestem bardzo zadowolona i mój synek również. Pierwszy raz robiłam takie zakupy i myślę że nie ostatni. Gdy dzwoniłam na infolinię otrzymałam profesjonalną pomoc.

Aleksandra

Szczerze polecam zakupy w sklepie urwis.pl. Transakcja udana w każdym calu, pełen profesjonalizm od strony sprzedawcy a do tego towar w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecam! Z pewnością nie będzie to moje jedyne zamówienie.

Zobacz więcej opinii

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: TREFL Gra Zęby smoka